KONST / Litografier / Färglitografi 14632098
nr 1463 2098
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 1972. Färglitografi, daterad bildmått: 68x64cm, yttermått inklusive ram: 78x71cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:55:54
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
800 kr
25 apr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin